Community: Art Collective Nieuwplaatz

Sven Meijers is een van de oprichters en initiatiefnemers van culturele broedplaats Nieuwplaatz in Leiden. De vereniging bestaat uit beeldend kunstenaars, theatermakers, een bierbrouwer, muzikanten, cultureel ondernemers en wetenschappers. In de broedplaats wordt gewerkt aan kunst, muziek, filosofie, cultuur en maatschappelijke betrokkenheid. Nieuwplaatz organiseert verschillende evenementen, lessen en bijeenkomsten. Bezoek de site voor het laatste nieuws.

Leden van de Nieuwplaatz zijn onder andere:

Sven Meijers – Visual Artist

Gijs Donker – Visual Artist

Liane van Tol – Sculptor

Theatergroep Hardt – Theatermaker

Jan Stroomer – Pianist

Lucas Meijers – Jazz Guitarist

Bart Wirtz – Saxophonist

Walter Koemig – Visual Artist

Brouwerij Pronck – Beer Brewery

Patricia Nauta – Fotographer

 

Geef een reactie